Lv
En

Žanete Drone

Žanete Drone izstrādā un vada mācību programmas personības, līderības, komandas un vadīšanas prasmju attīstības jomā. Līdz šim Žanete izstrādājusi un vadījusi mācību programmas un kursus Valsts Ieņēmumu dienestam, Lido, Swedbank, Citadele, UnicreditLeasing, Cabot Latvia, Cleanhouse, Dores, Siguldas novada pašvaldībā, Evolution Latvia, Raddison Latvija u.c.

Žanete ir ieguvusi Lesteres Universitātes Masu komunikācijas maģistra grādu Lielbritānijā un Sociālo zinātņu maģistra grādu Latvijas Universitātē. Absolvējusi SpringValley Pasniedzēju skolu un ieguvusi diplomu telekomunikāciju menedžmentā. Profesionālās zināšanas un iemaņas paaugstinājusi ASV, Lielbritānijā un Zviedrijā. 2016. gadā ieguvusi Integrālā kouča kvalifikāciju Kanādas Integrālā Koučinga skolā.

Žanete ir arī MBTI, psihometriskā instrumenta Nr. 1 pasaulē, sertificēta trenere.


Žanete
ir vadījusi mediju un vadības attiecības Lattelekom, Integrētās komunikācijas mācību programmu Vidzemes augstskolā un Rīgas Stradiņa Universitātē. Piedalījusies LR Ministru prezidenta komunikācijas stratēģijas izstrādē un īstenošanā, kā arī vadījusi LR Finanšu ministra biroju. Žanete velta daudz laika pašattīstībai un pašizziņai, un sabiedriskā labuma projektiem.

Žanetei
ir 15 gadu pieredze reklāmas un komunikācijas jomā, izstrādājot zīmolu, produktu un pakalpojumu reklāmas kampaņu stratēģijas un radošās idejas.

Šobrīd Žanete kā līderības konsultante darbojas prestižajā INSEAD biznesa skolā Francijā.