Lv
En

Reinis Zarāns

Organizācijas attīstības centra Spring Valey konsultants un pasniedzējs Reinis ir klientu apkalpošanas, pārdošanas un telefonpārdošanas jomas eksperts.

Reinis sagatavo un vada mācību programmas, kā arī prasmju treniņus šajās jomās.

Viņam ir bagāta praktiskā pieredze šajā jomā, kas iegūta kopš 2003. gada līdz šim brīdim, pakāpeniski veidojot karjeru AS Swedbank gan kā speciālistam, gan vadītājam (klientu apkalpošanas speciālists, pārdošanas vadītājs, telefonpārdošanas virziena vadītājs). Reinis darbojas arī, kā uzņēmuma iekšējais treneris, kopš 2004. gada regulāri vadot pārdošanas, produktu mācības, klientu apkalpošanas standarta ieviešanas, jauno vadītāju un klientu servisa mācības. Kopš 2012. gada Reinis sadarbojas ar Spring Valley, sagatavojis un vadījis mācību projektus Siguldas Novada pašvaldībā, SIA Dardedze Hologrāfija, TNT Latvia, Latvijas Pasts, Elva Baltic, Lauku atbalsta dienests, Valsts ieņēmumu dienests, Latvijas Amerikas acu centrs u.c.

Reinis ir beidzis Rīgas pedagoģijas un izglītības vadības augstskolu. Regulāri papildina savu kompetenci dažādās mācību programmās - 2011. gadā piedalījies starptautiskās mācību un attīstības kompānijas Lorensbergs (Zviedrija) meistarklasē „Motivācija un līderība”, 2012. gadā beidzis Spring Valley Pasniedzēju skolu, kurā papildināja teorētiskās, metodoloģiskās zināšanas, un praktisko pieredzi organizāciju attīstībā.

2015. gadā piedalījies starptautiskās mācību un attīstības kompānijas Institute of training & occupational learning (Lielbritānija) meistarklasē „Introduction to Brain Friendly Learning”.