Lv
En

Seminārs vadītājiem – iekšējās komunikācijas rokzvaigznēm


Sveiciens patriotiskajā novembrī!

Spring Valley sadarbībā ar Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru Komunikācijas dienas ietvaros aicina LTRK biedrus apmeklēt semināru “7 veidi kā vadītājam būt par iekšējās komunikācijas rokzvaigzni”.
Esat laipni lūgti 6.novembrī no plkst. 15:00-17:00 Kr. Valdemāra ielā 35.!

Semināru vadīs Ieva Veidemane, kura  ir iekšējās komunikācijas un mārketinga eksperte, 10 gadus strādājusi starptautiskā uzņēmumā Schneider Electric. I.Veidemanes pārziņā ir bijusi gan Somijas un Baltijas iekšējā komunikācija un mārketings, gan Globālais IT Departaments, gan Industrijas Departaments ar 10 tūkstošiem darbinieku. Viņa ir veidojusi globālas kampaņas un pārmaiņu procesus Schneider Electric  uzņēmuma ietvaros.  Ieva aktīvi iesaistās iekšējās komunikācijas ekspertu un entuziastu pulcēšanā Latvijā.TĒMAS AKTUALITĀTE PĀRIS RINDKOPĀS..
Aptuveni 80% no visa sava laika mēs pavadām komunicējot. Darbā mēs runājam par produktiem, risinājumiem, procesiem, par visu, kas nepieciešams, lai bizness augtu un attīstītos. Mūsu sarunu partneri ir klienti, sadarbības partneri, vadītāji un arī darbinieki. Vai zinājāt, ka neskaitāmas aptaujās darbinieki kā vēlamāko iekšējās komunikāciju kanālu min tieši savu vadītāju?
Uzņēmumi naski tērē tūkstošus un iespaidīgus resursus, lai pārliecinātu klientus par labu viņu produktam vai risinājumam, bet nereti piemirst par to, ka pašu darbinieki var būt visvērtīgākais zīmola vēstnesis. Efektīva un veiksmīga iekšējā komunikācija noteikti ir viena no spēcīga līdera pazīmēm un ir vairāki veidi kā komunicēt darbiniekiem saprotamā veidā.


SEMINĀRĀ RUNĀSIM PAR:

-       Vadītāju nozīmi un lomu rezultatīvas iekšējās komunikācijas izveidē;
-       Kādi ir ieguvumi no spēcīgas iekšējās komunikācijas;
-       Kā veidot dialogu organizācijas iekšienē;
-       Mūsdienīgas iekšējās komunikācijas piemēri.

SEMINĀRS PAREDZĒTS:
vidējā vai augstākā līmeņa vadītājiem (uzņēmuma vadītājiem, mārketinga, HR un citiem), lai veidotu vai nostiprinātu izpratni par  iekšējo komunikāciju kā stratēģisku funkciju, kura var palīdzēt vadītājam veiksmīgāk vadīt savu organizāciju.


DALĪBAS MAKSA:

LTRK biedriem – vienam pārstāvim no uzņēmuma dalība bez maksas, katram nākamajam 15,00 + PVN. Seminārs pieejams tikai LTRK biedriem.
Reģistrācija: https://ej.uz/LPBS_061119

Uz drīzu tikšanos!

 

Piesakies mācību kursiem:

* Obligātie lauki
Pieteikties
Aizpildiet obligātos laukus!