Lv
En

Vebinārs ''Tiešais vadītājs pārmaiņu vadībā''

Pārmaiņu vadībā var iesaistīties esot dažādās lomās. Cilvēks var būt sponsors, parasti tas ir augstākā līmeņa vadītājs, valdes vai padomes loceklis, kam ir svarīga konkrēto pārmaiņu realizācija organizācijā. Otra svarīgā loma ir tiešais vadītājs, kas ikdienā ir kopā ar cilvēkiem un vislabāk jūt viņu noskaņojumu un gatavību iesaistīties jaunajās iniciatīvās. Pārmaiņu aģents, ir trešā loma - tas ir cilvēks, kurš virza pārmaiņu vadības procesu, plānojot un saskaņojot dažādas aktivitātes visā organizācijā. Cilvēks - darbinieks, kuru pārmaiņas ietekmē vistiešāk, un no kura spējas mācīties un pēc iespējas ātrāk sākt lietot jaunos risinājumus ir atkarīgs, vai un cik lielā mērā uzsāktās pārmaiņas būs veiksmīgas. 
 
 
 
Šajā vebinārā par to, kā būt labam tiešajam vadītājam pārmaiņu procesā. Saskaņā ar PROSCI metodoloģiju, vadītāja lomas pārmaiņās ir:
 
- būt pārmaiņu advokātam un pirmajam lietotājam
- aktīvi un atklāti komunicēt
- būt darbinieku koučam un atbalstam pārmaiņu procesā
- iesaistīties pārmaiņu iniciatīvu pielāgošanā
- identificēt un vadīt iespējamo pretestību pārmaiņām

Plānotais norises laiks un vieta
: 17.05.22. pl.15.00-17.00, online formātā
Vebināru vada: Dr. Anita Gaile 
Dalības maksa: 39.00EUR + PVN
Pieteikšanās: https://lnkd.in/ejQzcdzd vai aizpildot zemāk pievienoto anketu.
 
Par Anitu Gaili:
Biznesa vadības treneris un koučs (PCC līmenis). Sertificēta pārmaiņu vadības eksperte (PROSCI un APMG sertifikācija). ICF (International Coaching federation) Latvia un AmCham biedrs. Pieredzējusi augstākā līmeņa vadītāja (Citadele banka, UK&Foreignwealth office, Air Baltic Corporation). Lektore un pētniece, kas pēta cilvēku un organizāciju sadarbības modeļus. Autore izdevumiem "Špikeris vadītājam", "Vadītāja Dienas grāmata" un līdzautore grāmatai "Efketīva vadītāja rokasgrāmata", kas izdota pēc Valsts kancelejas pasūtījuma.

Piesakies mācību kursiem:

* Obligātie lauki
Pieteikties
Aizpildiet obligātos laukus!