Lv
En

SpringValley izraudzīts par VID partneri vadības kompetenču attīstības programmā

SpringValley, piedaloties VID izsludinātā publiskā iepirkumā, pērnā gada nogalē izraudzīts par VID partneri divgadīgā vadības mācību un attīstības programmā.

Programma aptvers visus VID augstākā, vidējā un pirmā līmeņa vadītājus, un, atkarībā no attīstāmajām kompetencēm, trenēs prasmes līderībā, pārmaiņu vadībā, lēmumu pieņemšanā, konfliktu risināšanā, komunikācijā un citās jomās.

SpringValley direktors Jānis Gredzens: "Vienīgais veids, kā panākt reālas pārmaiņas organizācijā, ir katram mainīties pašam. Izsludinot šādu iepirkumu, VID ir apliecinājusi savu vēlēšanos mainīties kā organizācija. Šis ir ļoti nozīmīgs solis VID kā organizācijas attīstībā un nākotnes mērķu sasniegšanā. Lai pārmaiņas notiktu, nepietiks ar lozungiem, katram vadītājam pašam ir jāmainās. SpringValley piedalījās šajā iepirkumā, jo šī bija viena no retajām reizēm, kurā uzvar nevis zemākā cena, bet tiek izvirzītas būtiskas prasības pretendenta kvalifikācijai un pieredzei. VID vadītāju attīstība ir drošās un pieredzējušās rokās!"

Programmas realizācija tiek uzsākta 2015.gada februārī un ilgs divus gadus.