Lv
En

Spring Valley kļūst par OPP oficiālo Alianses partneri

2013.gada decembrī Organizācijas attīstības centrs Spring Valley ir kļuvis par OPP Alianses partneri. OPP ir oficiālais pasaulē visplašāk lietotā psihometriskā instrumenta  – MBTI® turētājs un izplatītājs. Spring Valley ir vienīgais šīs alianses parnteris Baltijā.
 
OPP specializējas inovatīvu psiholoģisko personības novērtēšanas instrumentu un metožu nodrošināšanā, dodot iespēju cilvēkiem un organizācijām visā pasaulē uzlabot savu efektivitāti. OPP tirgus līderprodukti ir MBTI®  un 16PF®, kuru pielietojumam ir augsta efektivitāte personības attīstības, komandas veidošanas, līderības attīstības, komunikācijas un konfliktu risināšanas jomā.
 
OPP Alianses Partneru programmas mērķis ir atlasīt un atbalstīt augstas profesionalitātes un kvalitātes organizācijas, kas savā praksē pielieto pasaules tirgū pieprasītākos OPP psihometriskos instrumentus un pielieto tos kā pamatu savu pakalpojumu piedāvājumā klientiem.
 
Alianses Programma nodrošina partnerim zināšanas un praktisku atbalstu, kā arī veicina tā izaugsmi.
 
Kļūt par OPP Alianses partneri – tā ir kvalitātes zīme
 
OPP Alianses Partnera statuss ir profesionalitātes un kvalitātes rādītājs. Tas apliecina,  ka partneris ir kvalificēts lietot jaunākos OPP psihometriskos instrumentus un dara to legāli.
 
Iespēja piedalīties starptautiskos projektos
 
OPP Alianses Partnera statuss ļaus Spring Valley kļūt par partneri apjomīgu starptautisku mācīšanās un attīstības projektu realizācijā. Globālām korporācijām, starptautiskiem uzņēmumiem un organizācijām ir svarīgi, ka tās var ieviest vienu un to pašu personības, komandas, līderības attīstības instrumentu visās valstīs, kurās tās darbojas, kā arī pārliecināties, ka tas tiks ieviests profesionāli un kvalitatīvi.
 
Žanete Drone, Spring Valley konsultante, sertificēta MBTI® instrumenta praktiķe: “Saņemt uzaicinājumu kļūt par šīs alianses partneri ir liels pagodinājums un arī apliecinājums Spring Valley profesionalitātei un augstajiem kvalitātes standartiem. Tajā pašā laikā tas ir izaicinājums, jo partnera statuss netiek piešķirts uz neierobežotu laiku. Tas mudina nemitīgi pilnveidoties un attīstīties, mācīties, apgūt jaunus instrumentus un uzasināt zināšanas par esošajiem, taču tas ir labs stimuls izaugsmei.”  
 
Papildu informācija:
Žanete Drone
Spring Valley konsultante, sertificēta MBTI®  praktiķe
Zanete.Drone@springvalley.lv
OPP MBTI ®
67 365 200