Lv
En

Seminārs vadītājiem “Sarunu vadīšana ar darbinieku un atgriezeniskās saites sniegšana”


Gada sākumā arvien aktuāla dažādu organizāciju vadītājiem kļūst vajadzība attīstīt prasmes, lai veiksmīgāk sagatavotos un novadītu ikgadējās darba izpildes un attīstības pārrunas ar saviem darbiniekiem.
Šim nolūkam Spring Valley piedāvā klientiem tiešsaistes mācību semināru “Sarunu vadīšana ar darbinieku un atgriezeniskās saites sniegšana”.

MĀCĪBU SEMINĀRA TĒMAS:
-     Mērķi sarunām ar darbinieku.
-     Sarunu efektivitātes veiksmes faktori.
-     Darba izpildes novērtēšanas sarunas.
-     Atgriezeniskā saites pamata principi.
-     Sagatavošanās sarunām atgriezeniskās saites sniegšanai. Uzslavas un kritikas izteikšana.
-     Svarīgākās komunikācijas prasmes sarunām ar darbinieku.

Mācību semināra norises apraksts: šeit
Esam atvērti dialogam, lai pārrunātu un vienotos par atbilstošāko mācību programmas piedāvājumu, un rezultātā izveidotu veiksmīgu un abpusēji izdevīgu sadarbību.

Plānotais norises laiks un vieta: savstarpēji saskaņots datums, tiešsaistes mācību platformas Zoom vidē
Mācību ilgums: 3h 15 min
Semināru vada: Rūta Lūse
 
SIA “Spring Valley” valdes priekšsēdētāja, pieredzes bagāta konsultante un pasniedzēja. Konsultē uzņēmumus organizācijas pārmaiņu vadībā. Sagatavo un vada līderības, vadītāju attīstības, komunikācijas un klientu apkalpošanas kultūras mācību programmas jau vairāk nekā 20 gadus.  
Augstākā profesionālā kvalifikācija pieaugušo apmācībā un attīstībā iegūta Lesteres Universitātē (Leicester University), Anglijā, papildinājusi zināšanas par procesiem grupā A.K.Rice institūtā, ASV. Ir Latvijas Universitātes sociālo zinātņu maģistra grāds.
Rūta ir arī pasaulē visplašāk pielietotā personības attīstības instrumenta Myers Briggs Type Indicator (MBTI) sertificēta trenere un stratēģijas eksperte Ilgtspējas un korporatīvās atbildības institūtā.
Praktiska pieredze vadībā gūta Kellogg Latvija un Lattelecom Mācību centrā. 
Sagatavojusi un vadījusi mācību programmas Swedbank, Lattelecom, Citadele Banka, AirBaltic, AAS Balta, Fazer, RIMI, Rīgas Dzirnavnieks, SEB, Latvijas Valsts meži, Ostas Celtnieks, Lauku atbalsta dienests, Valsts ieņēmumu dienests, TNT Latvia, Binders, Jeld-Wen Latvija, LIAA Bauskas un Jelgavas Biznesa inkubatori u.c.