Lv
En

Seminārs - Aktīva online prezentācija

Spring Valley 15. februārī, pirmdienā, piedāvā ikvienam speciālistam un vadītājam, kuram bieži jākomunicē digitālā vidē, mācību semināru "Aktīva online prezentācija".

Mācību kursa norise
: 14:00-17:00
Ilgums: 3h
Norises vieta: Zoom
 
Pazīstamais īru rakstnieks Džordžs Bernards Šovs ir teicis: “Lielākā komunikācijas problēma ir ilūzija, ka tā ir notikusi”. Ko jūs atceraties no pēdējā semināra, kurā piedalījāties? Kādēļ dažas prezentācijas mēs atceramies vairāk un dažas nē?
Ar sociāliem un fiziskiem ierobežojumiem, ļoti daudz kas ir nonācis tiešsaistē, kur ir vēl grūtāk aizraut klausītājus un viņus iesaistīt. Pēkšņi mums visiem ir jākļūst par tiešsaistes semināra ekspertiem bez iepriekšējas pieredzes vai laika, lai adaptētos. Daudziem no runātājiem tas ir radījis papildu stresu. 
Kamēr noteikti saturs ir svarīgs, tiešsaistes semināra klausītāji pieprasa, lai digitālā komunikācija noritētu iesaistoši un būtu drīzāk jautri, nevis nogurdinoši piedalīties.  Vai? Vai arī viņi būs neredzamie klausītāji – it kā piedalās, bet neiesaistās nevienā aktivitātē. 

SEMINĀRĀ APSKATĪSIM:
 
- Galvenās sadaļas ietekmīgām prezentācijām;
- Kāpēc un kā lietot personīgos stāstus;
- Uztveres mentālie modeļi;
- Padomi kā izskaties pārliecinošam kamerā, 
- Kā vislabāk sagatavoties prezentācijai,
- Vairāk nekā 10 rīki, lai iesaistītu auditoriju. 
 
Mācību kursa cena: 70.00EUR+PVN

Seminārs noritēs tiešsaistes semināra formātā 180 minūtes un tajā ievērots princips, ka teorija, praktiska darbošanās un diskusija ir līdzvērtīgā dalījumā.
Grupas tiek komplektētas līdz 15 cilvēkiem. 
Lai pieteiktos mācību kursam, meklē pieteikuma anketas sadaļu apraksta beigās

PAR PASNIEDZĒJU:

Ieva Veidemane ir Komunikācijas un Mārketinga speciālists un viņas misija ir palīdzēt organizācijām un vadītājiem komunicēt labāk ar saviem sadarbības partneriem, klientiem un darbiniekiem.  Ievas karjera ir cieši saistīta ar biznesa vidi, jo vairāk nekā 10 gadus viņa strādājusi Fortune 500 kompānijās, kā arī konsultējusi vietējos uzņēmējus. Ieva pati ir vadījusi lielas iekšējās komunikācijas grupas un veiksmīgas kampaņas, lai caur iekšējo mārketingu sasniegtu uzņēmuma mērķus. 2020.gadā Ieva ieguva MBA grādu Rīgas Biznesa skolā, kā arī profesionālo grādu Lietotāju pieredzē un dizainā Glāzgovas Kaledonijas universitātē. 
 

Piesakies mācību kursiem:

* Obligātie lauki
Pieteikties
Aizpildiet obligātos laukus!