Lv
En

Prosci® pasaulē atzītā pārmaiņu vadības labākā prakse tagad Latvijā!

Labas ziņas - sākot ar 2019. gada rudeni, Spring Valley sadarbībā ar Change Partners (Igaunija) esam kļuvuši par ASV uzņēmuma Prosci partneri Latvijā!
Prosci ir izstrādājis pasaulē visplašāk izmantoto pārmaiņu vadības metodiku un rīkus, kā arī nodrošina organizācijām mācību un konsultāciju risinājumus. Prosci 20 gadus ir pētījuši pārmaiņu vadību, sadarbojušies ar vairāk nekā 3500 organizācijām, ieskaitot 80% no Fortune 100 uzņēmumiem. Šodien Prosci partneru tīkls darbojas 45 pasaules valstīs un kopš 2017. gada arī Baltijā.
 
KĀDAS PRIEKŠROCĪBAS NO TĀ IEGŪS LATVIJAS ORGANIZĀCIJAS?
 Sadarbība ar Prosci:
-   sniedz mūsu klientiem piekļuvi visjaunākajām zinātnes atziņām, kas pasaulē pastāv par šo tēmu
-   latviešu valodā padara pieejamus vairākus novērtēšanas un attīstības instrumentus, kas atbalsta pārmaiņu vadību
Prosci mērķis ir attīstīt organizāciju pašu spējas, nododot labāko pasaules praksi klientiem, izmantojot dažādus praktiskus attīstības risinājumus.

KO PIEDĀVĀ PROSCI?
 Prosci pieeja pārmaiņām ir zinātniska - vairākas desmitgades Prosci ir pētījuši daudzas organizācijas, kas reālajā dzīvē nodrošina panākumus pārmaiņās un kas nē. Šīs zināšanas ir izmantotas par pamatu dažādu attīstības instrumentu izveidošanai. Šo rīku praktiska izmantošana dažādās organizācijās ir palīdzējusi nepārtraukti attīstīt šīs metodikas.
 
-   Prosci konsultāciju risinājumi ir domāti, lai palielinātu gatavību pārmaiņām un izveidotu visaptverošu pārmaiņu vadības sistēmu, pielietojot dažādus licencētus rīkus un tiešsaistes lietojumprogrammas.
 
-   Prosci lomu mācības ir paredzētas dažādiem organizācijas līmeņiem - vecākajiem vadītājiem, jaunākajiem un vidējā līmeņa vadītājiem, projektu vadītājiem (komandām) un darbiniekiem.

Mērķis ir katrā līmenī radīt izpratni par katra lomu pārmaiņu kontekstā un spēju likt pārmaiņām notikt.

Programmu apraksti:
Prosci vienas dienas programma
Prosci trīs dienu programma

 
Uzziniet vairāk par Prosci® risinājumiem: 
 
Vēlot veiksmīgas pārmaiņas,
Spring Valley komanda
 

Piesakies mācību kursiem:

* Obligātie lauki
Pieteikties
Aizpildiet obligātos laukus!