Lv
En

Eksportiespējas iesācējiem

Spring Valley pasniedzēja un konsultante Katerīna Čerņavska 30. maijā Bauskas biznesa inkubatorā sadarbībā ar "Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru" (LIAA) aizvadīja pirmo mācību darbnīcu "Eksportiespējas iesācējiem", sniedzot jaunajiem uzņēmējiem atbalstu un nepieciešamās zināšanas, apzinot savu produkciju potenciālu un konkurētspējīgo priekšrocību.
Arī šādā veida konsultatīvais atbalsts ietilpst Spring Valley pakalpojumu grozā. 

Spring Valley konsultantes Katerīnas Čerņavskas galvenā specializācija ir biznesa procesu efektivizācija, daudzkultūru komandas vadība, B2B un B2C pārdošanas vadība, CRM sistēma un klientu pieredze. Katerīna Čerņavska ieguvusi Stockholm School of Economics Executive MBA grādu un profesionālo izglītību starptautiskajā uzņēmējdarbībā, pārdošanas akadēmijā, Zviedrijā. 
Viņa ir strādājusi tādos uzņēmumos kā Lattelecom, Microsoft Latvia, starptautiskā vidē DHL Finland, Somijā un Bank & Butik Materiel AB, Zviedrijā un viens no lielākajiem viņas karjeras sasniegumiem līdz šim – globālā giganta Apple Pārdošanas vadītāja Krievijā, strādājot no biroja Īrijā.