Lv
En

Atbildīga biznesa nedēļa 2019

Spring Valley, kā vieni no Korportatīvās ilgtspējas un atbildības institūta (InCSR) dibinātājiem, no 10. līdz 14. jūnijam aicina apmeklēt pasākumus "Atbildīgas biznesa nedēļas 2019" ietvaros.
2019. gada Atbildīga biznesa nedēļas ietvaros no 10. līdz 14. jūnijam norisināsies vairāki pasākumi, kuri būs vērsti uz sabiedrības veselīgā dzīves ilguma pagarināšanu. Kampaņa tiks atklāta ar īpašu izstādi “Izvēles slazdā” un mediju pasākumu. Saskaņā ar pētījumu datiem Latvijā paredzamais dzīves ilgums vismazākais OECD dalībvalstu vidū (2017), savukārt Eiropas statistikas biroja “Eurostat” dati (2018) liecina, ka pašlaik paredzamais veselīgas dzīves ilgums sievietēm Latvijā ir ap 55 gadiem, bet vīriešiem ap 52 gadiem. Šajā ziņā esam stabilā pēdējā vietā Eiropas Savienībā (ES), turklāt tas negatīvi ietekmē gan nodarbinātības jomu, gan tirgu un valsts ekonomiku. Atbildīga biznesa nedēļā var iesaistīties jebkura organizācija un uzņēmums, kas ir ieinteresēts dalīties ar savu pieredzi, zināšanām vai paveiktajiem labajiem darbiem un reizē veicināt atbildīgas uzņēmējdarbības attīstību vietējā kopienā. Atbildīga biznesa nedēļa ir iespēja saviem darbiniekiem, klientiem, piegādātājiem un citām ieinteresētajām personām pastāstīt par jūsu zināšanām un praksi.
  • Īstenojiet izglītības un iesaistes aktivitātes savām ietekmes pusēm;
  • Veiciniet atbildību darbinieku, klientu un partneru vidū;
  • Dalieties ar atbildīga biznesa ziņām medijos un sociālajos tīklos.
Kā viens no pirmajiem pasākumiem 11. jūnijā tiek organizēts "Atbildīgo ideju tirgu 2019" Jaunās teikas Minox telpās. Pasākums ik gadu apvieno vairāk nekā 120 dažādu nozaru pārstāvjus, kuri dalās ar labās prakses idejām, saviem veiksmes stāstiem. Tā laikā tiek sveikti arī ģimenei draudzīgie komersanti. Dalība pasākumā ir bezmaksas. Atbildīgu ideju tirgus 2019 tiek organizēts sadarbībā ar Eiropas Darba drošības un veselības aizsardzības aģentūru, un šogad ir veltīts labsajūtai, drošībai un veselībai darbā. 

Pieteikšanās "Atbildīgo ideju tirgum 2019" šeit!

Vēlot atbildīgu nedēļu ikvienam, 

Spring Valley komanda