Lv
En

Mācību kurss speciālistiem par Iekšējo Komunikāciju

Spring Valley 2019.gada  3.decembrī, otrdienā, piedāvā mācību kursu speciālistiem
“Iesaistoša Iekšējā Komunikācija visos līmeņos – soli pa solim Iekšējās Komunikācijas stratēģijas izveidē”
Mācību kursa norise: 9:00-17:00 (iekļautas pusdienas un kafijas pauzes)
Ilgums: 8h
Norises vieta: viesnīca RIJA VEF Hotel, Brīvības gatvē 199C, Rīgā

Mācību kursu vadīs Ieva Veidemane. Ieva Veidemane ir Iekšējās Komunikācijas un Mārketinga Eksperts, kura 10 gadus strādājusi starptautiskā kompānijā Schneider Electric. Viņas pārziņā ir bijusi gan Somijas un Baltijas Iekšējā komunikācija un mārketings, gan Globālais IT Departaments, gan Industrijas Departaments ar 10 tūkstošiem darbinieku. Viņa ir veidojusi globālas kampaņas un pārmaiņu procesus visa plašā Schneider Electric ietvaros, kompānijai ar 140 000 darbiniekiem un 25 Miljardu apgrozījumu. 2020.gadā plānots iegūt MBA grādu Rīgas Biznesa skolā. Viņa arī aktīvi iesaistās Iekšējās komunikācijas Ekspertu un Entuziastu pulcēšanā Latvijā.
 
TĒMAS AKTUALITĀTE PĀRIS RINDKOPĀS...
 
Daudzas kompānijas domā kā motivēt darbiniekus un radīt vidi, kur darbinieki justos labi, būtu produktīvi un ar prieku nāktu uz darbu. Rezultatīva Iekšējā Komunikācija ir šādu organizāciju epicentrā, jo, veidojot atvērtu sarunu organizācijas iekšienē, informācija nonāk pie īstajiem cilvēkiem īstajā laikā, darbinieki ir informēti par procesiem un uzticas kompānijai un tās vadītājiem. Viena no vadošajām pētījumu un konsultēšanas kompānijām Gartner savos pētījumos norāda – ir tieša saistība starp darbinieku apmierinātību, klientu apmierinātību un kompānijas peļņu un rentabilitāti.

Spring Valley
piedāvā Latvijā pirmo  pilnas dienas mācību kursu, kura galvenā tēma ir Iekšējā Komunikācija. Daudzas organizācijas uzsver Iekšējās Komunikācijas lomu organizācijas kultūras un veiksmīgas biznesa darbības pamatā, taču joprojām Latvijā Iekšējo Komunikācijas teorijas un prakses apgūšanai nav plaša piedāvājuma. Šis seminārs veidots, lai būtu labs balanss starp Iekšējās Komunikācijas teoriju, labākiem pasaules piemēriem, praktiskiem darbiem un savstarpējai tīklošanai, jaunu kontaktu veidošanai.

MĀCĪBU KURSĀ RUNĀSIM PAR:
- Kas ir Iekšējā Komunikācija un kāda ir tās pievienotā vērtība organizācijā?
- Kā veidot veiksmīgu Iekšējo Komunikācijas stratēģiju? 
- Kā segmentēt savu auditoriju? 
- Kā veidot satura stratēģiju?
- Sadarbība ar citiem departamentiem un Ārējo Komunikāciju 
- Komunikācijas kanāli un rīki, to efektivitāte
- Labākie vietējie un pasaules piemēri modernai Iekšējās Komunikācijas kampaņai 

KURSS PAREDZĒTS:
- visiem ar Iekšējās Komunikāciju saistītiem speciālistiem, kuriem jau ikdienā jāveic komunikācija uzņēmuma iekšienē vai tie ir nesen uzsākuši darboties šajā jomā

Mācību kursa cena:
180.00EUR+PVN
 
Lai pieteiktos mācību kursam, droši raksti uz info@springvalley.lv, norādot savu vārdu, uzvārdu, pārstāvēto uzņēmumu, organizāciju vai zvanot uz Spring Valley biroju +67365200 .

Uz drīzu tikšanos!