Lv
En

Personīgā, līdera vai komandas attīstība, pielietojot MBTI

Vai vēlies iepazīt Sevi labāk un būt efektīvāks gan profesionālajā, gan privātajā jomā? - Ja atbilde ir jā, tad MBTI mācību kurss ir tieši tas, kas Tev šoziem ir nepieciešams!  

Reinis Zarāns, Spring Valley konsultants un pasniedzējs, 2019. gada 26. martā vadīs mācību kursu Personīgās, līdera vai komandas efektivitātes celšana, pielietojot MBTI!
 
Detalizētāk iepazīties ar mācību kursu aicinām šeit

Mācību kursa norises datums: 26.03.2019. 
Norises vieta: viesnīca Days Hotel Rīga, Brīvības gatvē 199C
Norises laiks: 9:00-17:00 (iekļautas pusdienas un kafijas pauzes)
Mācību kursa cena vienai personai: 240.00EUR+PVN

Pieteikšanās aizpildot reģistrācijas anketu šeit

Detalizētāka informācija par pasniedzēju, konsultantu un treneri Reini Zarānu: 

Organizācijas attīstības centra Spring Valey konsultants un pasniedzējs Reinis ir klientu apkalpošanas un pārdošanas, komandu vadības jomas eksperts. Sertificēts MBTI treneris.
Reinis sagatavo un vada mācību programmas, kā arī prasmju treniņus šajās jomās.
Viņam ir bagāta praktiskā pieredze šajā jomā, kas iegūta 16 gadus pakāpeniski veidojot karjeru AS Swedbank gan kā speciālistam, gan vadītājam (klientu apkalpošanas speciālists, pārdošanas vadītājs, telefonpārdošanas virziena vadītājs, pārdošanas un mārketinga nodaļas vadītājs, finanšu centra vadītājs). Reinis darbojās arī kā uzņēmuma iekšējais treneris, kopš 2004. gada regulāri vadot pārdošanas, produktu mācības, klientu apkalpošanas standarta ieviešanas, jauno un pieredzējušo vadītāju un klientu servisa mācības. Kopš 2012. gada Reinis sadarbojas ar Spring Valley, sagatavojis un vadījis mācību projektus Siguldas Novada pašvaldībā, SIA Dardedze Hologrāfija, TNT Latvia, Latvijas Pasts, Elva Baltic, Valsts ieņēmumu dienests, Latvijas Amerikas Acu centrs, Latvenergo, Swedbank, Joker LTD u.c.
Reinis ir beidzis Rīgas pedagoģijas un izglītības vadības augstskolu. Regulāri papildina savu kompetenci dažādās mācību programmās - 2011. gadā piedalījies starptautiskās mācību un attīstības kompānijas Lorensbergs (Zviedrija) meistarklasē „Motivācija un līderība”, 2012. gadā beidzis Spring Valley Pasniedzēju skolu, kurā papildināja teorētiskās, metodoloģiskās zināšanas, un praktisko pieredzi organizāciju attīstībā.
2015.gadā piedalījies starptautiskās mācību un attīstības kompānijas Institute of Training & Occupational Learning mācību progrmmā “Introduction to Brain Friendly Learning”.
2019.gadā ieguvis MBTI, psihometriskā instrumenta Nr. 1 pasaulē, trenera sertifikātu.